ZGODNIE Z ZALECENIEM – KOLĘDA 2024 W NASZEJ PARAFII WZOREM LAT UBIEGŁYCH

Kolęda 2024 – Wełtyń – Wirów –

W ramach tegorocznej kolędy, zapraszamy wszystkie rodziny naszej Parafii na Msze święte odprawiane w ich intencji z poszczególnych ulic, która będą sprawowane o godz. 17.00.

Przed Eucharystią, będzie możliwość spowiedzi i przystąpienia do Komunii świętej. Na końcu Mszy św. wspólnie odmówimy Litanię do św. Rodziny przed Najświętszym Sakramentem oraz indywidualnie każda rodzina, bądź jej przedstawiciel otrzyma uroczyste błogosławieństwo kolędowe, które zaniesie do domu i przy wspólnym stole z domownikami poświęci swój własny dom oraz obejście.

„Msze święte – kolędowe” w kościele dla poszczególnych ulic z naszej Parafii w 2024 roku

Poniedziałek 17.00 – 08 stycznia Gryfińska oraz 1 Maja i Chrobrego

Wtorek 17.00 – 09 stycznia Szkolna, Kościelna, Mickiewicza i Wirowska, Niepodległości i Polna

Środa 17.00 – 10 stycznia Leśna, Podgórna, Łużycka, Grunwaldzka, Zaciszna, Słoneczna

Czwartek 17.00 – 11 stycznia Wirów /dla całej miejscowości/

Piątek Kolęda uzupełniająca

* Dla nowych wiernych z Parafii – nowych domów, proszę o zgłoszenia indywidualne.