Zaproszenie na I sobotę 02 września Wełtyń

Kochani nie ma chyba na świecie takiego człowieka, który nie miałby jakiegoś problemu: mają je wszyscy mali i duzi, dzieci i dorośli, małżonkowie, księża, zakonnicy, zakonnice – i często się zastanawiają jak te swoje problemy rozwiązać. Podpowiedzi i pomocy szukają w różnych miejscach ale często zapominają o Matce Bożej i tej niezwykłej modlitwie jaką jest Zawierzenie Jej Niepokalanemu Sercu, dzięki którym można wyprosić wiele łask dla siebie, swoich rodzin, bliskich i dla całego świata. Maryja Jasnogórska Królowa Polski jest naszą Matką. W każdym aspekcie naszego życia, w każdej chwili, w każdym upadku, problemie, cierpieniu, Ona jest naszą Matką. A do Matki możemy zawsze pójść, bez względu na okoliczności. I Ona taka jest. Zawsze zatroskana, zawsze cierpliwa, zawsze pokorna i zawsze kochająca.   Maryja nie tylko wskazuje na Chrystusa, Ona dla Niego oddaje wszystko, Ona żyje dla Niego, Ona żyje w Nim

Kochani już w pierwszą sobotę miesiąca 02 WRZEŚNIA W WEŁTYNIU możemy wszystkie nasze życiowe problemy zanurzyć w Niepokalanym Sercu Maryi Królowej Polski. Zawierzyć i powierzyć najskuteczniejszej Orędowniczce i Pośredniczce Jasnogórskiej Królowej Polski

Maryja Ci wynagrodzi za to, że staniesz się Apostołem Jej Miłości…bo spotkanie z Maryją zawsze przynosi obfite owoce…

Już 02 WRZEŚNIA 2023  W WEŁTYNIU zapraszamy na Mszę świętą z zawierzeniem Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski ; rozpoczynamy różańcem wynagradzającym o godz. 15:00
PODZIEL SIĘ TĄ INFORMACJĄ Z INNYMI
nie zatrzymuj jej dla siebie, siej  dalej dobro bo Matka Boża do tego nas zachęca