Tegoroczna szopka bożonarodzeniowa w kościele w Wełtyniu 2022

Domowy nastrój, to tegoroczna szopka w kościele w Wełtyniu. Szopka wykonana jest w różnych technikach. Przeważają naturalne materiały, jak drewno, kamienie, mech, liście, szyszki, orzechy, ale też i pierniki.

Dodanie aromatu i zapachu pierników, cynamonu, pieczonych ciasteczek, tworzą niepowtarzalne ciepło, jak w domu i dają poczucie tajemniczości i magii. Świetnym pomysłem są zjawiskowe choinki.

Domowy nastrój Tegoroczna szopka w kościele w Wełtyniu. Szopki wykonane są w różnych technikach Przeważają naturalne materiały, jak drewno, kamienie, mech, liście, szyszki, orzechy, ale też i pierniki.

Aby złapać świąteczny nastrój, ulice na długo przed świętami przygotowywały się do Świąt –  zanim nadejdą, bo to nie samo Święto, ale przygotowywanie się do niego, daje nam poczucie czegoś radosnego. Dlatego pierwszą rzeczą, która znalazła się na ich liście, to chęć tworzenia domowej atmosfery i świątecznej własnymi rękami i z dostępnych przedmiotów.

Święta to bliscy, to emocje, to ciepło domowego ogniska, to rodzina w komplecie i miłość. To wyjątkowe smaki i zapachy. To tradycja. Jak to zrobić?

Recepta jest bardzo prostaDucha Świąt Bożego Narodzenia nie znajdziesz w galerii handlowej, odnaleźć go możesz tylko w swoim sercu. Możesz go też podarować bliskim!

Dzieciątko się narodziło, narodziło,
Wszystek świat uweseliło, wszystek świat uweseliło.
Wesoła nowina, powiła nam Syna Maryja.

Dziękujemy!