Tegoroczna szopka bożonarodzeniowa w Wirowie

Szopka drewniana bożonarodzeniowa, to konstrukcja Pana Marka Kowalika, któremu bardzo dziękujemy! Szopka ta, służy nam już parę lat – w stylu alpejskiego domu/ gospodarstwa wiejskiego. Pięknie zaprojektowana z wieloma detalami, takimi jak dach z prawdziwego drewna, sople lodu ; autentyczne drewno zapewnia nastrojową i klimatyczną atmosferę. Nasza szopka na Boże Narodzenie została wykonana z drewna sosnowego; sianko, gałązki i szyszki dodają jej jeszcze więcej naturalności, sprawiając, że dekoracja wywołuje jeszcze lepszy efekt estetyczny. Figurki do szopki, zostały precyzyjnie wykonane oraz pomalowane, za co dziękujemy Pani Elżbiecie Bartków – to postaci związane z Bożym Narodzeniem – sceną Narodzenia Jezusa Chrystusa, opisaną przez Ewangelistów w Piśmie Świętym. Szopka obudowana światłem. Wirów postawił na tradycyjną dekorację świąteczną i wybrał drewnianą szopkę bożonarodzeniową, która stanowi nie tylko klimatyczną ozdobę naszego kościoła, ale również niesie religijny przekaz, że…Bóg się rodzi,

Dziękujemy!

Wymiary : szerokość: 1.30 cm ; wysokość: 2 m

Piękna szopka bożonarodzeniowa, bogato zdobiona..

*Parafia dziękuje w tym roku rodzinom Pana Mieczysława Kwiatkowskiego, Grzegorza Kupryjańczyka, Marka Kowalika, Mirosława Kłopotowskiego, Pani Elżbiecie Bartków i Magdalenie Żygadło.