Zapraszamy do Wełtynia na Odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej

12.00 Msza święta odpustowa ;

13.00 „Nabożeństwo Uzdrowienia” z wystawieniem Najświętszego Sakramentu – przy udziale Wspólnoty „Przymierze Miłosierdzia” ze Szczecina ; /całość trwania ok. 2 godz. Bardzo zapraszamy, prosimy się odpowiednio na te 2 godz. przygotować/

Montaż instalacji odgromowej na kościele w Wełtyniu

Zakończyliśmy zakładać w naszym kościele nową instalacje odgromową. Aby zabezpieczyć nasz kościół przed wyładowaniami atmosferycznymi, niezbędne było wykonanie nowej instalacji odgromowej. Do wykonania prac użyto specjalnie sprowadzonego podnośnika, który umożliwił zamontowanie instalacji od najwyższego punktu naszego kościoła czyli krzyża na wieży. Koszt montażu to 7 tys. zł.

Spróbujemy udźwignąć ten ciężar wspólnie. Dziękuję rodzinom, które już pomogły. Póki co, zebraliśmy 1800 zł.

26 Niedziela zwykła – 26 września

09.00 ++ Ryszard, Marianna i Jan

10.30 w Wirowie ++ Gracjan i Adela oraz ich synowie Edward, Ryszard, Zygmunt i Jan

12.00 O zdrowie dla mamy

Msze święte w tygodniu :

Środa 17.00 wolna intencja ; ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA

*W tygodniu możliwość Spowiedzi przed odpustem

Czwartek 17.00 w Wirowie O szczęśliwy wyjazd i powrót

Piątek 16.30 rozpoczynamy PAŹDZIERNIKOWY RÓŻANIEC /odtąd nabożeństwo różańcowe w każdy dzień oprócz niedzieli o godz. 16.30/

I Piątek miesiąca października 17.00 + Jarosław Wnorowski miesiąc po pogrzebie /przed Mszą św. możliwość spowiedzi św./

Sobota 17.00 + Mama Zofia Słonina pół roku po pogrzebie

09.00 ODWIEDZINY CHORYCH

27 Niedziela zwykła – 03 października

09.00 + Karolina Luby

10.30 w Wirowie + ks. Stanisław Rosiek

12.00 Dziękczynna w rocznicę ślubu Barbary i Leszka Jaremczuków

JEST TO MSZA ŚWIĘTA ODPUSTOWA POŁĄCZONA Z NABOŻEŃSTWEM UZDROWIENIA /PATRZ DZIAŁ AKTUALNOŚCI/ SZCZEGÓLNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHORYCH I CIERPIĄCYCH NA DUCHU I CIELE – UCZCIMY MATKĘ BOŻĄ RÓŻAŃCOWĄ

* W trakcie nabożeństwa zmiana tajemnic różańcowych z intencją na październik : modlimy się o mocną wiarę, czystość serc i wytrwałość dla powołanych do stanu kapłańskiego i zakonnego oraz o powołania.

Biuro Parafialne czynne w środę – po Mszy świętej wieczornej

Za troskę o kościół dziękuję :

• W Wełtyniu rodzinie Pana Świtelskiego Franciszka. Kościół na Odpust proszę, aby przygotowali członkowie „Żywego Różańca”.

• W Wirowie rodzinie Pana Wiesława Tomczyka. Proszę teraz rodzinę Pana Roberta Świrbuta.

Szczęść Boże

Ks. Proboszcz