Filia Bractwa NMPKKP

Filia Bractwa – wspólnota składająca się z co najmniej pięciu członków Bractwa zorganizowana na wzór Bractwa Najświętszej Maryi Panny Królowej Korony Polski, której celem jest szerzenie Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski poprzez organizowanie go w parafiach dla osób indywidualnych, rodzin, szkół, zakładów pracy, samorządów, gmin, miejscowości oraz parafii w pierwsze soboty miesiąca w łączności z zawierzeniami prowadzonymi na Jasnej Górze /dodajmy, że taka filia w Wełtyniu, jako druga w Polsce, dopiero się tworzy/

*wkrótce więcei informacji

DRODZY CZCICIELE MARYI

I Sobota miesiąca Wełtyń 03 grudnia 2022 godz. 15.00 – Spotkanie członków i sympatyków szczecińskiej filii Bractwa NMP Królowej Korony Polski z siedzibą przy kościele parafialnym w Wełtyniu. I. Trwamy w łączności duchowej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze. II. Szerzymy Zawierzenie Maryi poprzez rozwijanie nabożeństwa do Niepokalanego Serca Maryi

PLAN DNIA :

15.00 Spotkanie w sali kawa herbata

15.30 Bieżące informacje o szczecińskiej filii Bractwa koordynator

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski prywatna adoracja

16.45 Przygotowanie liturgiczne do Mszy świętej czytania, śpiew itd.

17.00 Msza święta z Zawierzeniem A. Konferencja poświęcona Matce Bożej i Jej Niepokalanemu Sercu b. świadectwa

18.00 Apel Jasnogórski końcowe spotkanie w sali

ZAPRASZAM WAS WSZYSTKICH!