Filia Bractwa NMPKKP

Msza św. Odpustowa Matki Bożej Różańcowej w Wełtyniu I Sobota 7 października godz. 12.00 z udziałem Żywego Różańca i Filii Bractwa NMPKKP w Wełtyniu.

10.00 Rozpoczęcie uwielbieniem
10.20 Wystawienie Najświętszego Sakramentu
10.30 Konferencja z rozważaniem tajemnicy różańcowej „Zwiastowanie”
10.45 Różaniec wynagradzający
11.30 Informacje o zawierzeniach i świadectwa
12.00 Msza święta Odpustowa pod przewodnictwem Ks. dr Przemysława Pokorskiego proboszcza z Gardna z zawierzeniem i poświęceniem aktów z uroczystym odczytaniem dekretu o ustanowieniu Filii Bractwa w Wełtyniu.
13.30 Zakończenie – Apel Jasnogórski  – Jacek organy – Sławek 2 gitary – Po Mszy św. poczęstunek w świetlicy – kawa, ciasto, herbata.
Moi Drodzy maryjni – Serdecznie zapraszamy – ks. Benon i parafianie.

Filia Bractwa – wspólnota składająca się z co najmniej pięciu członków Bractwa zorganizowana na wzór Bractwa Najświętszej Maryi Panny Królowej Korony Polski, której celem jest szerzenie Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski poprzez organizowanie go w parafiach dla osób indywidualnych, rodzin, szkół, zakładów pracy, samorządów, gmin, miejscowości oraz parafii w pierwsze soboty miesiąca w łączności z zawierzeniami prowadzonymi na Jasnej Górze /dodajmy, że taka filia w Wełtyniu, jako druga w Polsce, dopiero się tworzy/

*wkrótce więcei informacji