Aktualności

Odpust w Wełtyniu M.B Różańcowej

Niedziela 03 października godz.12.00 MSZA ŚWIĘTA ODPUSTOWA KU CZCI M.B. RÓŻAŃCOWEJ połączona z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego  pod przewodnictwem wspólnoty PRZYMIERZE MIŁOSIERDZIA Pomodlimy się za wszystkich bezradnych i zagubionych, za chorych i za tych, którzy...

czytaj dalej

Po Mszy świętej odpustowej

– NABOŻEŃSTWO UZDROWIENIA – WYSTAWIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU – ADORACJA przy udziale Wspólnoty PRZYMIERZE MIŁOSIERDZIA ze Szczecina – ich śpiew, gitary itp.

Nabożeństwo o uzdrowienie

Cywilizacja laicka przełomu XX i XXI w. wypłukuje z wielu ludzkich sumień wartości duchowe. Obok dobrych wartości istnieją także złe. Współczesny człowiek, często nie uświadamiając sobie ich obecności, nie zabezpiecza się przed nimi; co więcej – otwiera się na nie beztrosko. Zło wchodzi w życie człowieka i czyni wielkie spustoszenie duchowe, psychiczne i fizyczne. Kościół, działając mocą Chrystusa, idzie z pomocą tym ludziom, ogarniając ich troską duszpasterską. Jedną z form takiego duszpasterstwa jest Nabożeństwo o uzdrowienie duchowe i uwolnienie od wpływów złego ducha.

Program Nabożeństwa Uzdrowienia

Program nabożeństwa wraz pieśniami śpiewem /organy, gitary itp./ Wspólnota "Miłosierdzie Boże" ze Szczecina WYSTAWIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - ADORACJA Poświęcenie wody, soli, oleju, lekarstw dewocjonaliów JEZUS NAJWYŻSZE IMIĘ Nowenna do M. B Nieustającej Pomocy...

czytaj dalej

Rok św. Józefa

Modlitwa codzienna do świętego Józefa

O święty Józefie, Ojcze i Opiekunie Pana i Zbawiciela naszego Jezusa Chrystusa, najmilszy Oblubieńcze Matki Jego, Przeczystej Dziewicy Maryi! Ja, N.N. Ciebie obieram sobie dziś i po wszystkie dni mego życia za Patrona, Ojca i Opiekuna i postanawiam mocno głosić i rozszerzać zawsze i wszędzie Twoją chwałę i cześć. Błagam Cię pokornie, racz mnie przyjąć za swego sługę. Ratuj mnie we wszystkich potrzebach duszy i ciała, broń od wszystkich nieprzyjaciół widzialnych i niewidzialnych, zachowaj mnie do wszelkiego niebezpieczeństwa, nieszczęścia i złego przypadku. Szczególnie zaś w godzinę mej śmierci przybądź, wspieraj i ratuj mnie wraz z Niepokalaną Oblubienicą Twoją Maryją, abym nie zginął, ale miał żywot wieczny i z Wami wielbił Boga po wszystkie wieki wieków. Amen.